W sobotę, 19 czerwca 2021 r., w sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto koło Wyszkowa (Diecezja Warszawsko-Praska), odbędzie się X Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz ich duszpasterzy.

Ze względu na ograniczenia sanitarne proszę by diecezjalny duszpasterz przybył do Loretto z delegacją maksymalnie 10 szafarzy z diecezji. Ostateczny termin zgłoszeń: do 11 czerwca br. Zgłoszenie pozwoli organizatorom na przygotowanie odpowiedniej ilości poczęstunku (zgłoszenia: www.praskaLSO.pl )

Ufając, że dane będzie nam zrealizować pielgrzymkowy zamiar, zwracam się do Księdza Dyrektora z prośbą o przekazanie zaproszenia dotyczącego pielgrzymki duszpasterzowi odpowiedzialnemu w diecezji za szafarzy nadzwyczajnych Komunii Świętej.

Łączę wyrazy szacunku i braterskie pozdrowienia w Panu.

+Adam Bałabuch
Przewodniczący Komisji
Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów
Konferencji Episkopatu Polski