Drodzy Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej,

zbliża się okres Wielkiego Postu. To czas, w którym przygotowujemy się do dobrego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Sprzyjają temu podejmowane postanowienia, a także nabożeństwa i rekolekcje, w których uczestniczymy.

W związku z tym serdecznie zapraszam do udziału w wielkopostnym dniu skupienia dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Odbędzie się on w sobotę, 12 marca 2022 roku w Sanktuarium Świętego Jacka w Legnicy przy ul. Nabrzeżnej 3.

Program spotkania przedstawia się następująco:

• 10.00 – Recepcja
  • 10.30 – Nabożeństwo pokutne, wprowadzenie do sakramentu pokuty i pojednania, spowiedź święta
  • 11.00 –  Konferencja ascetyczna E. Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski
  • 12.00 – Eucharystia z obrzędem ustanowienia Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
  • 13.15 – Komunikaty
  • Zakończenie ok. godz. 13.30.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu. Jest ono też warunkiem przedłużenia misji na kolejny rok. Koszt udziału w dniu skupienia wynosi 25 złotych.

Dziękując za dotychczasową posługę w parafii, życzę obfitości łask od Boga i wyrażam nadzieję na spotkanie

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Ks. Tomasz Krauze