Przewielebni Księża!
Drodzy Członkowie Służby Liturgicznej!

Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Klub Szachowy Jelonka Jelenia Góra oraz parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
w Złotoryi organizują VII Mistrzostwa Służby Liturgicznej i Księży w Szachach. Turniej odbędzie się 18 listopada 2017 r. w Złotoryi.

W turnieju mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli zaangażowani
w służbę liturgiczną w parafii i dotyczy on zarówno chłopców jak i dziewcząt. Przewidziano dwie grupy: zawodową i amatorską, oraz 4 kategorie:

grupa podstawowa: uczniowie szkoły podstawowej,
grupa młodzieżowa: uczniowie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej,
grupa open: księża, klerycy, nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej, zakrystianie, itd.

Zgłoszenia należy kierować do dnia 13 listopada 2017 r. na adres poczty elektronicznej: ministrant@diecezja.legnica.pl, bądź telefonicznie pod numer: 793021676. Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, parafię, klasę, rok urodzenia, kategorię.

Przewidywany program:

830 – 930 – weryfikacja zgłoszeń
930 – Msza Święta w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Złotoryi
1015-1030 – rozpoczęcie turnieju w auli parafialnej (ul. Chopina 1A)
1030-1500 – rundy I – VII
1515 – zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Ks. Przemysław Durkalec
Diecezjalny Duszpasterz